مراکز ورزشی کیش

دوشنبه 14 اسفند 1396
15:39
مری

اسکی کابلی کیش

اسکی کابلی کیش

اسکی کابلی کیش به طول 860 متر و عرضتور کیش بهار 97 160 متر با 5 برج در ساحل جزیره کیش برپا تور کیش تابستان 97شده و با سرعت 28 تا 62 km در ساعت می باشد . اسکی کابلی کیش بزرگترین سایت اسکی کابلی دنیا و اولین سایت اسکی روی آب در خاورمیانه می باشد که مسافران تور کیش از علاقه مندان این تفریح مهیج می باشند.تور کیش فروردین 97 سایت اسکی کابلی کیش طبق استانداردهایتور کیش اردیبهشت 97 بین المللی و آخرین تکنولوژی روز ایجاد شده و محل مناسبی برای اجرای مسابقاتتور کیش خرداد 97 داخلی و خارجی می باشد .مسافران در ساحلی زیبا نمای دیدنی را پیش روی خود دارند. ورزش اسکی کابلی ورزشی ساده می باشد که سنین مختلف می توانند از این ورزش مفرح لذت ببرند. در این سایت کافی شاپ و رستوران با غذاهای لذیذ و آلاچیق برای استراحت مهیا شده است.


مجموعه ورزشی میر مهنا کیش

مجموعه ورزشي ميرمهنا در قسمت شمال غربي جزيره کیش قرار دارد. تور کیش بهار 97اين مجموعه شامل سه زمين فوتبال چمن مصنوعي و سالن اختصاصي ژيمناستيك با وسايل پيشرفتهتور کیش فروردین 97 است.ساعاتتور کیش خرداد 97 کار این مجموعه همه روزهتور کیش اردیبهشت 97 از ساعات 17/30 الي 21 روزهاي فرد از ساعت 10 الي 11/30 برای مسافرین تور کیش می باشد.
تلفن تماس: 0764-4450940


بولینگ در کیش

بولینگ در کیش از ورزش های پرطرفدار می باشد تور کیش خرداد 97که که در مجموعه وتور کیش تابستان 97رزشی مریم کیشتور کیش بهار 97 می باشد و بزرگترین مجموعه بولینگ ایران است که دارای 16 خط بولینگ دیجیتالی استاندارد و مجهز است این سالن بولینگ در طیقه اول مجموعه ورزشی مریم می باشد که دارای نمایی زیبا از جزیره کیش می باشد و آماده پذیرش گردشگران تور کیش است . بولینگ در کیش را می توان به صورت خانوادگی نیز انجام داد که در این مجموعه سالنی را به این منظور در نظر گرفته اند و همچنین قابلتور کیش فروردین 97 ذکر است در این مجموعه سالن بدنسازی مجزا برای بانوان و آقایان می باشد . برای عضویت در این قسمت مدت آن 15 روز و 30 روزه است که زمان صبح آن برایتور کیش اردیبهشت 97 خانم ها و بعد از ظهر برای آقایان می باشد . مسافران تور کیش می توانند به مجموعه مریم رفته و از امکانات بولینگ در کیش استفاده کنند.


پرواز با جایروکوپتر در کیش

در جزیره کیش جدیدا یک تفریح بسیار هیجان انگیز ایجاد شده است با تور کیش تابستان 97نام پرواز تفریحی یتور کیش بهار 97ا جایروکوپتر کیش که میتوانند گردشگران تور کیش از آن بهره مند شوند که همچنین اخیرا این پرواز با استقبال زیادی روبرو شده است. جایروکوپتر در کیش تلفیقی از هلیکوپتر و هواپیما است که به گردشگران تور کیش کمک می کند در فضایی امن و آرام پروازی برفراز خلیج فارس را تجربه و جزیره مرجانیکیش را از منظری متفاوت تماشا کنند. برای انجام این پرواز باند گلایدر فرودگاه بین المللی کیش به طول 1500 متر پذیرای گردشگران و ساکنانتور کیش اردیبهشت 97 جزیره می باشد.برای تجربه این پرواز که در ارتفاع کم زیر نظر خلبانان با تجربه انجام می شود به کلوپ هوایی جزیرهتور کیش فروردین 97 زیبای کیش مراجعه نمایید. این پرواز برای افراد بالای ۷ سال بلامانع می باشد. کلوپ هوایی کیش تنها تور کیش خرداد 97مرکز در خاور میانه است که امکان پرواز با جایروکوپتر را برای تمامی افراد فراهم نموده است.


فلای بورد در کیش

فلای بورد یکی از ورزش های کیش است که نیاز تور کیش تابستان 97به عکس العمل و قدرت تصمیم گیریتور کیش بهار 97 بالایی دارد و مسافران تور کیش باید بتوانند تعادل خود را در هنگام پرواز در روی سطح آب بدست آورند تا مثل یک انسان پرنده یا یک شناگر ماهر شوندسپس گردشگران تور کیش قادر خواهند بود که از میان آب بلند شوند و ساعت هاتور کیش اردیبهشت 97 از تخته فلای بورد خود لذت ببرند.فلای بورد قابلیت نصب به تمامی مدل های جت اسکی اعم از یاماها، کاوازاکی، سی دو را دارا می باشد.این ورزش تجربه ای متفاوت با تاثیراتی زیاد تور کیش فروردین 97از پمپاژ آدرنالین می باشد که بسیاری از مردم و گردشگران تور کیش منتظر آن بودند.این وسیلهتور کیش خرداد 97 ورزشی قابل استفاده در استخر ها،کلوپ های دریایی،اسکله های تفریحی و دریاچه ها میباشد.مسافران تور کیش میتوانند دوره های آموزشی این وسیله ورزشی آبی را ببینند دوره های مبتدی حداقل عمق مورد نیاز دو و نیم متر است. اگر گردشگران تور کیش قصد گذراندن دوره های پیشرفته و شیرجه زدن به داخل آب را داشتند حداقل عمق باید 4 الی 6 متر باشد.


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به به وبلاگ سفر و توریست خوش آمدید است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات