دیدنی های مشهد

دوشنبه 14 اسفند 1396
12:46
مری

پارک علمی پروفسور بازیما مشهد

یکی از بهترین دیدنی های مشهد پارک علمی هتل مشهد بهار 97دکتر بازیما می باشد در این موزه منحصر به فرد دوست هتل مشهد تابستان 97داران علم و دانش می توانند . در این پارک میتوانید مجسمه های بزرگ از انواع گونه های منقرض شده گیاهی و جانوری را مشاهده کنید و یا سبک زندگی انسان ها را در دوره پارینه سنگی مشاهده کنید. هتل مشهد اردیبهشت 97در بخشی از این پارک شما می توانید به مطالعه درباره ستاره شناسی و تمرین فضانوردی بکنید و در باره این معقوله علمی بسیار جالب اطلاعات بسیاری کسب کنید در این پارک تفریحی کافهتل مشهد فروردین 97ه و رستوران برای استراحت مسافران تور مشهد و گردشگران هتل مشهد خرداد 97 موجود می باشد. این پارک تفریحی در انتهای بلوار خیام شمالی در کنار مجتمع تجاری وصال واقع شده است.


مجموعه کوهسنگی مشهد

پارک کوهسنگی دومین پارک بزرگهتل مشهد خرداد 97 (بعد از پارک ملت) مشهد استهتل مشهد بهار 97. این پارک در جنوب غربی مشهتل مشهد فروردین 97هد و در انتهای خیابان کوهسنگی قرار گرفته است. پارک کوهسنگی در حاشیه کوه‌هایی مرتفع ایجاد شده و از قدیمی‌ترین روستاهای مشهد است. کوه سنگی از میان تفریحگاه‌های شهر مشهد از قدمت و شهرت بیشتری برخوردار است و یکی از زیباترین پارک‌های ساخته شده در ایران است. این پارک تلفیقی از آب، سنگ و سرسبزی و نور استهتل مشهد اردیبهشت 97.کوهسنگی از طریقهتل مشهد تابستان 97 خیابانی وسیع که همان خیابان کوه سنگی است به بدنه اصلی شهر مشهد متصل شده است. پارک کوه سنگی به مجموعه‌ی تفریحی گردشگری تبدیل شده و گردشگران تور مشهد می توانند از دیدن این جاذبه گردشگری لذت ببرند.

مجموعه کوهسنگی مشهد


باغ وحش وکیل آباد مشهد

اگر قصد سفر به مشهد و زیارتهتل مشهد خرداد 97 حرم امارضا(ع)را دارید،در سفر خودهتل مشهد بهار 97 و در تور مشهد از تنها باغ وحش شهر مشهد که در منطقه وکیل آباد واقع شده استهتل مشهد تابستان 97 دیدن کنید.باغ وحش وکیل اباد مشهد اولین باغ وحش شهر مشهد در سال۱۳۳۹شمسی در محدوده منطقه خواجه‌ربیع فعلی تاسیس شد. باغ وحش وکیل آباد دارای حیوانات گوشتخوار و علف خوار، آبزی،خزنده و پرندگانمختلفهتل مشهد فروردین 97 می باشد. از جمله گونه های موجود در باغ وحش وکیل آباد می‌توان به شیر،هتل مشهد اردیبهشت 97ببر،خرس،خوک،گراز، گربه وحشی، انواع پرندگان، چهار نوع گوزن، شامپانزه و… اشاره کرد.ببر بنگال، ببر اندونزی، تیزشاخ سفید، قوچ و میش آئوراد، تمساح، لاما (شبیه شتر)، پلنگ آفریقا، سیاه‌گوش از جمله حیواناتی هستند که منحصراً در این مجموعه نگهداری می‌شوند.

باغ وحش وکیل اباد مشهد


آرامگاه نادرشاه افشار مشهد

این بنا در باغ موزه نادری در شهر مشهدِ که به یادبود نادر شاه توسط هوشنگ هتل مشهد بهار 97سیحون ساخته شده و در سال 1342 افتتاح گردیده است. این مجموعه یک قسمت مرکزی دارد که محل تدفین نادر شاه است و دارای دو تالار موزه اسلحه می باشد دو تالار این بنا در مجاورت یکدیگر بوده که یکی از این تالارها موزه اسلحه مربوط به هتل مشهد اردیبهشت 97دوره های مختلف تاریخ ایران و دیگری موزه اسلحه و آثار مربوط به دوران نادر شاه افشار می باشد..در قسمتهتل مشهد خرداد 97 مرکزی مجسمه مفرغی نادر سوار بر اسب، با طراحی ابوالحسن صدیقی، هنرمند معاصر ایرانی ساخته شده که ریخته گری آن در ایتالیا انجام و هم اکنون متصل به آرامگاه است. این بنا در میان باغی به مساحت ۱۴۴۰۰ مترمربع ساخته شده و ساختمان این آرامگاه نیز به شکل خیمه و چادر عشایریهتل مشهد تابستان 97 احداث گردیده است.بازدید از این مکان را به گردشگران تور مشهد توصیه میکنیم.

آرامگاه نادر شاه افشار مشهد


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به به وبلاگ سفر و توریست خوش آمدید است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات