دیدنی های مشهد

دوشنبه 14 اسفند 1396
12:09
مری

موزه قرآن مشهد

موزه قرآن مشهد اولین موزهبلیط مشهد بهار 97 آستان قدس رضوی در شهر مشهد است که در سال 1324 در بلیط کیش تابستان 97صحن امام خمینی احداث گردیده است.این مجموعه شامل گنجینه ای به شرح زیر است: گنجینه قرآن و نفایس که ارزش و اعتبار این گنجینه به صحیفه‌ها و 5 قرآن‌ ارزشمند متعلق به امام علی (ع)، امام حسن (ع)، امام حسین (ع)، امام سجاد (ع) و امام رضا (ع) است میباشد.در این مجموعهبلیط کیش اردیبهشت 97 آثار نفیس و ارزشمندی گرد هم آمده است.علاقمندان به این اماکن بلیط مشهد خرداد 97می توانند در سفر به تور مشهدبلیط مشهد فروردین 97 ار این موزه بازدید کنند.

موزه قرآن مشهد


بند گلستان مشهد

این بند یکی از بند های تاریخی استان خبلیط مشهد خرداد 97راسان است که مربوط بلیط مشهد بهار 97به دوره تیموریان و در ۸ کیلومتری غرب مشهد بر روی رودخانه گلستان احداث شده است. این بند از مناطق توریستی و دیدنی مشهد است. در پایین دست منطقه توریستی طرقبه و آبهای جاری دره های بالادست را پشت خبلیط مشهد فروردین 97ود جمع کرده و منظره ای زیبا و دیدنی به وجود آورده که بسیاری از گردشگران تور مشهد که علاقمند به طبیعت و تفریح قایق سواری هستند را به سوی خود میکشاند.این سد آجری بوده و تاریخ آن به زمان تیموری برمیگردد و اهمیتبلیط کیش اردیبهشت 97 مهندسی آب رابلیط کیش تابستان 97 در زمانهای قبل یادآور مینماید. روستای تاریخی گلستان هم که سد مذکور را به نام همین روستا نام گذاری کرده اند.

بند گلستان مشهد


پارک ارم مشهد

این مکان در سال 1386 توسط شهرداری در منطقه ای محروم ساخته شد. بلیط مشهد بهار 97ساخته شده استبلیط کیش تابستان 97.از جمله ویژگیهای این پارک در ابتدای بهره برداری، دارا بودن امکانات و وسایل بازی برای کوبلیط کیش اردیبهشت 97دکان است که وسعت ۶ تا ۷ هزار مترمربع را در بر می گیرد و در آینده نیز زمین ورزشی برای بانوان احیاء خواهد شد. بلیط مشهد خرداد 97پارک بزرگ ارم دارای ۷۵۰۰ مترمربع دریاچه و آب نبلیط مشهد فروردین 97ما است و درختها و فضای سبز آن با استفاده از سیستم آبیاری تحت فشار آبیاری می شود . فضای دل انگیز این مجموعه توجه همگان را به خود جلب می کند و بازدید از این مکان زیبا را به گردشگران تور مشهد توصیه می کنیم.

پارک ارم مشهد


پارک ملت مشهد

مشهداین پارک در سال ۱۳۴۳ شمسی ، در مکانی که آن زمان خارج شهر بهبلیط مشهد بهار 97 حساب می آمد احداث گردید. بوستان ملت یا پارک ملت با مساحت ۷۲۰ هزار متبلیط کیش تابستان 97ر مربع در غرب شهر مشهد و حاشیه بلوار وکیل آباد واقع شده است. پارک ملت بزرگترین پارک مشهد و همچنین به عنوان یکی از زیباترین پارکهای ایران به شمار می رود پارک ملتبلیط کیش اردیبهشت 97 شامل بیش از ۳۵ هزار اصله درخت به قدمت چند ده ساله می باشد. این بوستان از بزرگترین، قدیمی ترین و در عین حال دیدنی ترین بوستانهای شهر مشه این پارک دارای شهر بازی، تاسیسات ورزشی و فضای سبز بزرگ و همچنین کتابخانه نیز می باشد.د و همچنین کشور به شمار می‌رود در داخل بوستان ملت همچنین شهربازی قرار گرفته‌است که قدیمی ترین شهربازی مشهد محسوب می‌شود. در ضلعبلیط مشهد خرداد 97 غربی بوستان و همجوار با خیابان آزادشهر، زمین‌های ورزشی شامل زمین چمنبلیط مشهد فروردین 97، پیست اسکیت، استخر روباز و همچنین زمین چند منظوره ورزشی شامل زمین های والیبال، بسکتبال و نیز چمن مصنوعی مخصوص فوتبال قرار گرفته است. استخر ان بزرگترین استخر روباز مشهد است.بازدید از این پارک را به مسافران تور مشهد توصیه می کنیم.

پارک ملت مشهد


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به به وبلاگ سفر و توریست خوش آمدید است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات